MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 12088288

nr 1208 8288

Karmstol

+ 2 stolar, teak, 1950-tal, bland annat Bodafors

Kondition: slitage

måndag 1 oktober 2018
kl 18:53:22